Nii nagu ka igasuguse muu kinnisvara on ka passiivmajade puhul kinnisvara hindamine oluline mitmel põhjusel, sealhulgas finantseerimine, tehingute postitamine, spekulatsioonide uurimine, kinnisvara kaitse ja maksude määramine.

Lõppude lõpuks, kui sul ei ole endal 100% rahast olemas maja ehituseks, dikteerib hindamisakt selle, kui palju raha sa pangast endale maja ehituseks saad.

Valdava enamuse jaoks on kinnisvara hindamisel kõige kasulikum otsustada, kas otsustada päringu või hinnasildi olemasolu natuke autentselt kinnisvaralt. See artikkel annab ülevaate maa hindamise olulistest ideedest ja tehnikast, eriti kooskõlas tehingutega.

Peamine:

  • Maa hindamine on tülikas, kuna iga maja on omasugune, näiteks pindala, osa suurus, korruseplaan ja viisakus.
  • Üldised maareklaamide ideed, näiteks graatsiliselt ja taotlused antud piirkonnas, mängivad positiivselt konkreetse kinnisvara üldist väärtust.
  • Ainsuse omadused, olgu see siis teisiti, peavad mõistliku väärtuse määramiseks sõltuma uurimisest, kasutades ühte vähestest tehnikatest.

Põhilised hindamiskontseptsioonid / -meetodid

Tegelikult räägitakse kinnisvarahinnangust kui tulevaste eeliste praegust väärtust, mis tulenevad vastutusest vara eest. Pole sugugi nagu arvukad ostjakaubad, mida kohe ära kasutatakse, tõdetakse tõelise vara eeliseid pika aja jooksul.

Sel viisil peab kinnisvara hindamise mõõtühik mõtlema rahalistele ja sotsiaalsetele mustritele, nagu ka seadusandlikule kontrollile või suunistele ja ökoloogilistele tingimustele, mis võivad mõjutada nelja olulist komponenti:

  • Taotlus: omamise iha või nõue, mida tugevdab igatsuse täitmise rahaline viis
  • Kasulikkus: võime täita tulevaste omanike soove ja vajadusi Puudus: vaidlevate omaduste piiratud nõtkus
  • Ülekantavus: omanikuõiguste liikumise lihtsus

Väärtus versus maksumus ja hind

Väärtus ei ole tegelikult samaväärne kuludega. Kulud viitavad tõelistele tarbimistele – näiteks materjalidele või töödele.

Kulu on jällegi summa, mille keegi millegi eest maksab. Kuigi hind ja hind võivad hindamist mõjutada, ei otsusta nad lugupidamist. Maja ärikulu võib olla 150 000 eurot, kuid väärtus võib olla täiesti järjestikune.

Näiteks kui mõni teine ​​omanik leiab majas ehtsa pleki, näiteks purustatud ettevõtte, võib maja hinnang olla madalam kui maksumus.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *